-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гримерний клей-мастика (сандарачний),1000мл-1шт;Тональний крем Vitacolor,20мл(відтінок 070)-6шт;Пудра Transparerent,60г (відтінок TL1)-1шт;Пудра Transparerent,60г (відтінок TL7)-1шт;Пудра Transparerent.60г (відтінок TL 9)-1шт;Очищувач сандарачного клею,1000мл-1шт;Силікон для форм.1000мл-3шт для роботи перукарського цеху
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-004087-a
Завершена
17 214.00
UAH без ПДВ
Номер:
f021bfd953aa4e4292119cc72fea9cca
Внутрішній номер закупівлі:
28932993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-004087-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
17 214.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гримерний клей-мастика (сандарачний),1000мл;Тональний крем Vitacolor,20мл(відтінок 070);Пудра Transparerent,60г (відтінок TL1);Пудра Transparerent,60г (відтінок TL7);Пудра Transparerent.60г (відтінок TL 9);Очищувач сандарачного клею,1000мл;Силікон для форм.1000мл
Кількість
14 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кравчук Олена Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3439401704
-
Контактна особа:
КРАВЧУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА 0973192204
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м.Біла Церква, вул.Декабристів,буд.75.кв.173
Ціна пропозиції
17 214.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2026 11:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe1e0083c6724ab4a0ef4bbe8b3d46f5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-16-004087-a-b1
Постачальник:
ФОП Кравчук Олена Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3439401704
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м.Біла Церква, вул.Декабристів,буд.75.кв.173
Номер договору:
№ 2 100% передплата
Сума договору:
17 214.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
13.04.2026 00:00
Статус:
Виконаний