-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-001637-a
Завершена
740 453.55
UAH без ПДВ
Номер:
0e18e4f8af1342428b0d89ca192dcc27
Внутрішній номер закупівлі:
28930539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-001637-a
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562537
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпропетровськ, вул.Гаванська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Губін +380678877875 kz_dgp_dor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
740 453.55 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.04.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37620175
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА будинок 17 офіс 4
Ціна пропозиції
740 453.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2026 10:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d6ec958079f4f03917109e37e200a44
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-16-001637-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37620175
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА будинок 17 офіс 4
Номер договору:
21
Сума договору:
724 050.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.04.2026 08:00
Статус:
Підписаний