• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування дітей пільгових категорій, які навчаються у 5-11 класах з числа дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям», дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО/ООС, російсько-українській війні, дітей учасників бойових дій, дітей, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих ветеранів, Захисників і Захисниць, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб).

Торги не відбулися

52 924.80 UAH з ПДВ
Номер: 1a83b3e7a6224299a66948919d2adef8
Внутрішній номер закупівлі: 28930030
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-16-001107-a   
Замовник: САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Семенчук +380991450235 liceys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 52 924.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.04.2026 09:32 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.04.2026 09:32 - 24.04.2026 09:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴52 924.80 Кейтерингові послуги (харчування дітей пільгових категорій, які навчаються у 5-11 класах ).