-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-013694-a
Торги відмінено
314 839.18
UAH з ПДВ
Номер:
b3e1782c0763423b8f48f919b5ad327f
Внутрішній номер закупівлі:
28928689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-013694-a
Замовник:
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226286
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капітульна, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Третиник +380962766152 zamokung@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
314 839.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2026 21:48 - 20.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2026 21:48 - 23.04.2026 00:00
Аукціон:
з 23.04.2026 13:37
Період кваліфікації:
з 23.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7fa03a82b104400f91460fbdde61bd29
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлено технічну помилку яку неможливо виправити
Період оскарження:
27.04.2026 19:38 - 08.05.2026 00:00
Дата опублікування:
27.04.2026 19:38
Дата виконання:
08.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴314 839.18 Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури