-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-16-002035-c
Електрична енергія
Завершена
956 760.00
UAH без ПДВ
Номер:
2e2b585928e84420a9c66b840aa78749
Внутрішній номер закупівлі:
2892808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-16-002035-c
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Старовижівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40459942
-
Адреса:
44401, Україна, Волинська область, СТАРА ВИЖІВКА, площа Миру, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сембай Інна Олександрівна 0334621541 rajvormk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування умови застосування:
Правові та економічні засади здійснення закупівлі за державні кошти встановлені Законом України від 25.12.2015, № 922-VIII «Про публічні закупівлі», Законом України «Про ринок електричної енергії» зі змінами (далі – Закон) та Правилами роздрібного ринку електричної енергії (далі - ПРРЕЕ), які затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018р. На виконання вимог Закону щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, ПрАТ «Волиньобленерго» створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» (далі ТОВ «ВЕЗ»), яке згідно отриманої ліцензії (Постановою НКРЕКП від 14.06.18 р. №429) почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії споживачам та на яке покладені функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території – адміністративній території Волинської області. Враховуючи внесені зміни до Закону тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону). Крім того, у зв’язку з відсутністю учасників, відповідно до рішень тендерного комітету, відкриті торги щодо предмета закупівлі код ДК:021:2015-09310000-5 «Електрична енергія» були відмінені на підставі абзацу 5 частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Тому, враховуючи те, що ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» є єдиним постачальником універсальних послуг, відповідно до пунктів 2 та 4 частини другої статті 35 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору про закупівлю електричної енергії з обраним учасником вимагає попереднього проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість:
956 760.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
323150 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
44401, Україна, Волинська область, СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ СТАРА ВИЖІВКА, смт Стара Вижівка
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Волиньелектрозбут"
Оскарження: 16.01.2019 15:40 - 22.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Іванов Дмитро 0332780511 lcok@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, вул. Лесі Українки, 16-А
Оскарження: 16.01.2019 15:40 - 22.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
956 760.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2019 15:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
db5f02b1887f46eb9a753165061ecbc8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-16-002035-c-c1
Постачальник:
ТзОВ "Волиньелектрозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42159289
-
Контактна особа:
Іванов Дмитро 0332780511 lcok@elektro.volyn.ua
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, ЛУЦЬК, вул. Лесі Українки, 16-А
Номер договору:
23-19/102
Сума договору:
956 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.01.2019 16:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.01.2019 15:40
Статус:
Виконаний