• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з управління відходами (мул з автомобільної мийки)

Інформація про технічні та якісні характеристики послуг зазначена у договорі

Завершена

153 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7cb75541d02542788e32d776942a2a4a
Внутрішній номер закупівлі: 28927542
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-15-012555-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Павлушкова Ірина Віталіївна 380501602636 pavlushkova1-iv@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-03-17-007638-a
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з управління відходами (мул з автомобільної мийки)
Код ДК 021:2015: 90523000-9 Послуги з утилізації/видалення токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів
Кількість 10 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Святослава Хороброго, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКОРЕНСІНГ"
Ціна пропозиції 153 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2026 16:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b51d1079d616472c88509fe06a5ca7dc
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-15-012555-a-a1
Постачальник: ТОВ "ЕКОРЕНСІНГ"
Номер договору: 150426-13Е
Сума договору: 153 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 127 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 15.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний
zip
DOHOVIR 150426-13E TOV EKORENSINH 153 00000 hrn. z PDV.zi...