• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Суміш асфальтобетонна дрібнозерниста гаряча, тип Б, марка 1 (код ДК 021:2015 – 44113620-7)

Завершена

159 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 93b341e56d4a4494a15badcfdae49245
Внутрішній номер закупівлі: 28925204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-15-010221-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Петровський Євген Володимирович 380562310393 EPETROVSKII@CEK.DP.UA http://cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 159 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш асфальтобетонна дрібнозерниста гаряча, тип Б, марка 1
Код ДК 021:2015: 44113620-7 Асфальт
Кількість 20 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49008, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Горобців Братів, 28 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСБІТ"
Ціна пропозиції 159 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2026 15:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1724099dbc034d51af18fe5ee8d86892
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-15-010221-a-c1
Постачальник: ТОВ "АСБІТ"
Номер договору: 254
Сума договору: 159 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 132 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 15.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
UA-2026-03-23-012002-a-report.pdf
pdf
Бенефіціар АСБІТ.pdf
pdf
Договір 254 ТОВ Асбіт асфальт.pdf