• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія»

Торги не відбулися

85 931.00 UAH з ПДВ
Номер: c9708b74f6fd46709484fe87b69d3fc1
Внутрішній номер закупівлі: 28923074
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-15-008059-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Валентин Юдін +380965447392 yuvvk777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 931.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.04.2026 14:32 - 20.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2026 14:32 - 23.04.2026 15:00
Аукціон: з 24.04.2026 13:10

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. М.Б. ГРЕКОВА"
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОДЕСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. М.Б. ГРЕКОВА"
UA-EDR 35565610

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 931.00 Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 – «Електрична енергія»