-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патологоанатомічні дослідження біопсійного та операційного матеріалів, цитологічні дослідження
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-003390-a
Завершена
295 887.00
UAH без ПДВ
Номер:
92edee38a2b241e2a5a4f49226e9a1d7
Внутрішній номер закупівлі:
28918422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-003390-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34549336
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, вул.Київська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Погоріла Яна Вікторівна 380463738390 pcml_buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
295 887.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів І категорії складності
Кількість
80 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІІ категорії складності
Кількість
35 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІІІ категорії складності
Кількість
275 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІV категорії складності
Кількість
80 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів V категорії складності
Кількість
2 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Проведення цитологічного дослідження шкіри, слизової оболонки, операційного матеріалу
Кількість
4 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Проведення цитологічного дослідження гінекологічного матеріалу
Кількість
2 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Проведення дослідження гінекологічного матеріалу в рамках профілактичних оглядів
Кількість
590 послуга
Період постачання
13.04.2026 - 13.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КНП "Чернігівська обласна лікарня" ЧОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Волковича, 25
Ціна пропозиції
295 887.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2026 11:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ba0939e2c874404ba16363c80009d85
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-15-003390-a-b1
Постачальник:
КНП "Чернігівська обласна лікарня" ЧОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Волковича, 25
Номер договору:
128
Сума договору:
180 008.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів І категорії складності: 271.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІІ категорії складності: 389.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІІІ категорії складності: 466.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІV категорії складності: 707.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів V категорії складності: 834.00000 UAH без ПДВ
Проведення дослідження гінекологічного матеріалу в рамках профілактичних оглядів: 123.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІІ категорії складності: 389.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІІІ категорії складності: 466.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів ІV категорії складності: 707.00000 UAH без ПДВ
Патологоанатомічне дослідження біопсійного та операційного матеріалів V категорії складності: 834.00000 UAH без ПДВ
Проведення дослідження гінекологічного матеріалу в рамках профілактичних оглядів: 123.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00
Дата підписання:
13.04.2026 00:00
Статус:
Виконаний