-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контролер вбудований
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-002484-a
Торги не відбулися
124 622.28
UAH без ПДВ
Номер:
660e042112a64c06b07550dbfcaa05de
Внутрішній номер закупівлі:
28917524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-002484-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пугачевська Олександра Андріївна 380384263830 puhachevska.oleksandra@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
124 622.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.04.2026 10:36 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2026 10:36 - 24.04.2026 09:00
Аукціон:
з 27.04.2026 15:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 622.28 Контролер вбудований