-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (по талонах)
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-001036-a
Завершена
88 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
79bc858a907043929367001fe0119da5
Внутрішній номер закупівлі:
28916079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-001036-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Володимира Дідківського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
88 992.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (по талонах)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
13532, Україна, Житомирська область, Квітневе, вул.Володимира Дідківського,5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЕНТИНА-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30293276
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н село Білогородка ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА будинок 186-Б
Ціна пропозиції
88 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2026 09:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fd3920d0ca5c44d49d23cdc78bc0ddc0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-15-001036-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАЛЕНТИНА-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30293276
-
Адреса:
08140, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н село Білогородка ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА будинок 186-Б
Номер договору:
2026-04-14/1
Сума договору:
88 992.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
74 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
14.04.2026 09:32
Статус:
Підписаний