-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання спектрофотометричного, спектрорадіометричного та колориметричного контролю
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-011374-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1752eaed91744336847fe161fb4ccdc7
Внутрішній номер закупівлі:
28914030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-011374-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 lyuba_shevchenko.98@ukr.net http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2026 17:28 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2026 17:28 - 22.04.2026 00:00
Аукціон:
з 22.04.2026 12:03
Період кваліфікації:
22.04.2026 00:00 - 23.04.2026 18:33
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Обладнання спектрофотометричного, спектрорадіометричного та колориметричного контролю