• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Робоча станція, БФП (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1.1, п. 4.1.1.2, п. 4.1.1.3)

Завершена

4 924 965.04 UAH з ПДВ
Номер: 51041e14fc5449b2aefc3149d2948069
Внутрішній номер закупівлі: 28913439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-14-010783-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Михайлов Владислав Володимиров 05425659379 sz01@soe.com.ua https://www.soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 924 965.04 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2026 16:43 - 29.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2026 16:43 - 02.05.2026 10:00
Аукціон: з 04.05.2026 12:58
Період кваліфікації: 02.05.2026 10:00 - 04.05.2026 12:46
Період завантаження договору: 10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 924 965.04 Робоча станція, БФП