-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-009227-a
Завершена
85 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad5a35d7bb2f4200a84ec0b7cf288d67
Внутрішній номер закупівлі:
28911889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-009227-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2026 15:44 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2026 15:44 - 22.04.2026 07:00
Аукціон:
з 23.04.2026 11:04
Період кваліфікації:
22.04.2026 07:00 - 22.04.2026 11:17
Період завантаження договору:
28.04.2026 00:00 - 08.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення