-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа кукурудзяна Горох колотий
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-008845-a
Завершена
810.00
UAH без ПДВ
Номер:
783a7e33be144089a10cae5cdd7036ff
Внутрішній номер закупівлі:
28911501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-008845-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396422
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. КОРОСТИШІВСЬКА будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Ціпов'яз +380976824921 buhpedlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
810.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
крупа кукурудзяна
Кількість
10 кілограм
Період постачання
10.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15
На карті
горох колотий
Кількість
20 кілограм
Період постачання
10.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛІТВІНОВ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2509400179
-
Адреса:
10024, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ВІТРУКА будинок 10 квартира 187
Ціна пропозиції
810.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2026 15:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
61589279d1194a0ca3b186ea1fd43fcd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-14-008845-a-a1
Постачальник:
ЛІТВІНОВ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2509400179
-
Адреса:
10024, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ.ВІТРУКА будинок 10 квартира 187
Номер договору:
25
Сума договору:
810.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
крупа кукурудзяна: 25.00000 UAH без ПДВ
горох колотий: 28.00000 UAH без ПДВ
горох колотий: 28.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
10.04.2026 15:29
Статус:
Підписаний