• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Водний розчин карбаміду (сечовини) АdBlue

Завершена

201 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6c80ecf2f9e64c228964e2102b218ebf
Внутрішній номер закупівлі: 28905291
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-14-002631-a   
Замовник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Контактна особа: Наталія Аркадієвна Шаповал +380965539026 shapoval-natasha@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 201 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2026 10:51 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2026 10:51 - 22.04.2026 00:00
Аукціон: з 22.04.2026 13:52
Період кваліфікації: 22.04.2026 00:00 - 29.04.2026 13:53
Період завантаження договору: 05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴201 000.00 Водний розчин карбаміду (сечовини) АdBlue