• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Студентські квитки державного зразка

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельної марки (знака для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою.

Завершена

405 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 133154add22f41a8a1143761b4c5c498
Внутрішній номер закупівлі: 28904199
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-14-001536-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА
Контактна особа: Галина Семенова +38675112130 gsem65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 405 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2026 10:04 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2026 10:04 - 22.04.2026 08:00
Аукціон: з 23.04.2026 14:31
Період кваліфікації: 22.04.2026 08:00 - 24.04.2026 13:27
Період завантаження договору: 30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴405 000.00 Студентські квитки державного зразка