-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хімреактиви (тести)
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-000851-a
хімреактиви (тести)
Завершена
13 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ecc1d6f5d4d84d728a00a94754dbb31d
Внутрішній номер закупівлі:
28903511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-14-000851-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮРІЇВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЮРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20194934
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, селище Юріївка, вулиця Вишнева, будинок 61 -А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Михайлівна Скрицька +380508294654 yur_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24000000-4 Хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
13 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хімреактиви (тести)
Кількість
217 штука
Період постачання
14.04.2026 - 30.04.2026
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, селище Юріївка, вул.Вишнева 61-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ІВАНОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2126618602
-
Контактна особа:
+380990050085
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА будинок 130
Ціна пропозиції
13 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2026 09:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c0c7650cde504586ad7ba5ca6ee82484
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-14-000851-a-b1
Постачальник:
ІВАНОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2126618602
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА будинок 130
Номер договору:
85
Сума договору:
13 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
14.04.2026 09:30
Статус:
Підписаний