-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_26П-206_45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Коломацького ГКР. Реконструкція Коломацької УКПГ (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Валківської міської ОТГ Богодухівського району Харьківської області). (Роботи з фарбування поверхонь))
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-006425-a
Торги не відбулися
2 279 421.60
UAH з ПДВ
Номер:
2b8787e23b7e443683db6b1ab5eb198c
Внутрішній номер закупівлі:
28901298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-006425-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія ГОНТАР +380669890190 viktoriia.gontar@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 279 421.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 16:04 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 16:04 - 28.04.2026 15:00
Аукціон:
з 29.04.2026 12:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 279 421.60 45440000-3 Фарбування та скління (Облаштування Коломацького ГКР. Реконструкція Коломацької УКПГ (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Валківської міської ОТГ Богодухівського району Харьківської області). (Роботи з фарбування поверхонь))