-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини та приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-006103-a
Завершена
981 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
41a653651ebc4271a830b5a880722266
Внутрішній номер закупівлі:
28900974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-006103-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
981 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 15:44 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 15:44 - 21.04.2026 10:00
Аукціон:
22.04.2026 11:32 - 22.04.2026 11:55
Період кваліфікації:
22.04.2026 11:55 - 24.04.2026 14:18
Період завантаження договору:
30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴981 000.00 Запасні частини та приладдя до тракторів