• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лакофарбні матеріали для автотехніки

Торги не відбулися

57 270.00 UAH без ПДВ
Номер: 0ba083c8fd8f4e97b4b6c838088aa307
Внутрішній номер закупівлі: 28900648
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-13-005777-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
Контактна особа: Остащенко Руслана Василівна 380486879204 R.Ostaschenko@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 270.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.04.2026 15:20 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2026 15:20 - 21.04.2026 00:00
Аукціон: з 21.04.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 270.00 Лакофарбні матеріали для автотехніки