-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-005743-a
Торги відмінено
34 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ad21133e8f846858a6021c3fa3cad4f
Внутрішній номер закупівлі:
28900614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-005743-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марущак Володимир Валентинович +380444816314 vv_mar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
34 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 15:19 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 15:19 - 21.04.2026 00:00
Аукціон:
з 21.04.2026 12:57
Період кваліфікації:
21.04.2026 00:00 - 21.04.2026 08:21
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
67274ee3d4b54bb0ae54212986b4f071
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відміна тендеру через неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: неможливості укладення договору з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі в строк визначений абзацом четвертим пункту 49 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами та доповненнями) (надалі - Особливості)
Період оскарження:
23.06.2026 08:49 - 04.07.2026 00:00
Дата опублікування:
23.06.2026 08:49
Дата виконання:
04.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴34 200.00 закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії