-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей.
Тендер Prozorro UA-2026-04-11-000464-a
Торги не відбулися
135 888.00
UAH з ПДВ
Номер:
be38abcf71314d44a39d5e4167f8effd
Внутрішній номер закупівлі:
28894561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-11-000464-a
Замовник:
БУТЕЙКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32940260
-
Адреса:
34531, Україна, Рівненська область, село Бутейки, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гольонко +380960359794 znz_buteyku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
135 888.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2026 20:49 - 16.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2026 20:49 - 19.04.2026 12:00
Аукціон:
з 20.04.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 888.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей.