-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2026-04-11-000218-a
Завершена
4 109 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
52a5298942ef4e9f8c8f01f561ce4d63
Внутрішній номер закупівлі:
28894312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-11-000218-a
Замовник:
Військова частина 9953
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321759
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вадим Дахно +380663129468 vdakhno@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 109 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2026 12:45 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2026 12:45 - 22.04.2026 00:00
Аукціон:
22.04.2026 12:36 - 22.04.2026 15:42
Період кваліфікації:
22.04.2026 15:42 - 07.05.2026 16:33
Період завантаження договору:
01.05.2026 00:00 - 11.05.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴810 000.00 М’ясопродукти
- Лот №2 ₴1 242 000.00 М’ясопродукти
- Лот №3 ₴1 215 000.00 М’ясопродукти
- Лот №4 ₴842 400.00 М’ясопродукти