-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект кріплення вантажу ланцюговий 4000 мм
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-009373-a
Код ДК 021:2015: 44541000-4 Шарнірні ланцюги (комплект кріплення вантажу ланцюговий 4000 мм) - відповідно до НАКАЗУ МРЕТСГУ №1082 від 11.06.2020 визначення предмета закупівлі товару за ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі). Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%. З урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, визначених ПКМУ від 12.10.2022 р. №1178 (зі змінами).
Завершена
120 228.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec414d02c17a4eaa861644d4de5d1d71
Внутрішній номер закупівлі:
28892921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-009373-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34869316
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Заводська, буд. 1-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бондаренко Микола Володимирович +380960931383 bond270817@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44540000-7 ЛанцюгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 228.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 15:55 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 15:55 - 20.04.2026 00:00
Аукціон:
20.04.2026 15:40 - 20.04.2026 16:04
Період кваліфікації:
20.04.2026 16:04 - 22.04.2026 16:04
Період завантаження договору:
28.04.2026 00:00 - 08.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 228.00 Комплект кріплення вантажу ланцюговий 4000 мм