• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення ОМО осіб рядового та начальницького складу Мобільного рятувального центру швидкого швидкого реагування “Львів” Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Торги не відбулися

82 898.42 UAH з ПДВ
Номер: 92db32129d7d4909aaec9347ef7c438d
Внутрішній номер закупівлі: 28892644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-009098-a   
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 82 898.42 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 15:31 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 15:31 - 18.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 15:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴82 898.42 Послуги з проведення ОМО осіб рядового та начальницького складу Мобільного рятувального центру швидкого швидкого реагування “Львів” Державної служби України з надзвичайних ситуацій