• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання, 2 група, сосна, неколоті)

Торги не відбулися

398 940.00 UAH з ПДВ
Номер: afee5e4c08ad4b7f8cfe4e673599b5cf
Внутрішній номер закупівлі: 28891939
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-008386-a   
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Контактна особа: Анастасія Лямченко +380534331386 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 398 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 14:45 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 14:45 - 18.04.2026 08:00
Аукціон: з 20.04.2026 14:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴398 940.00 03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання, 2 група, сосна, неколоті)