• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

Торги не відбулися

189 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 80324834389a44d287700e6c515cacd8
Внутрішній номер закупівлі: 28891900
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-008352-a   
Замовник: ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Марян Цюняк +380322293054 mtsyunyak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 189 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 14:43 - 16.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 14:43 - 19.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 11:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴189 000.00 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів