• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматична багаторазова біопсійна система Magnum (або еквівалент)

Торги не відбулися

169 629.00 UAH з ПДВ
Номер: a0495ae1e6f44cdb980dafe373c84f30
Внутрішній номер закупівлі: 28890565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-007003-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради"
Контактна особа: Петро Дреженков +380977535893, +380673563622 zakupivliprco1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 169 629.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 13:29 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 13:29 - 20.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 11:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴169 629.00 Автоматична багаторазова біопсійна система Magnum (або еквівалент)