-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-006598-a
Торги не відбулися
238 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
a925e0024cc143699552b8acb7ddfc49
Внутрішній номер закупівлі:
28890178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-006598-a
Замовник:
СТРІЛЬСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32646859
-
Адреса:
34512, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Стрільськ, вул.Чапленка, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симончук Тетяна Сергіївна 380666528369 strilskapsh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
238 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 13:48 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 13:48 - 18.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 14:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 400.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів