-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
С_26Т- 491_31220000-4 Елементи електричних схем (Роз’єми електричні)
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-006254-a
Завершена
5 533.00
UAH з ПДВ
Номер:
315188955ade4a3790bde1ef540679fc
Внутрішній номер закупівлі:
28889824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-006254-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена САХНІНА +380674097127 olena.sakhnina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 533.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 12:51 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 12:51 - 18.04.2026 15:00
Аукціон:
з 20.04.2026 15:13
Період кваліфікації:
18.04.2026 15:00 - 28.04.2026 12:21
Період завантаження договору:
04.05.2026 00:00 - 14.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 533.00 31220000-4 Елементи електричних схем (Роз’єми електричні)