-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-005838-a
Завершена
19 200 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6b10591cc1f1433597fa41cf732c94cb
Внутрішній номер закупівлі:
28889403
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-005838-a
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Бивальцева +380669345215 n.byvaltseva@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 12:32 - 16.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 12:32 - 19.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 14:05
Період кваліфікації:
19.04.2026 00:00 - 13.05.2026 09:06
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 200 000.00 Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно- телекомунікаційної системи «PROZORRO»