• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів

Торги не відбулися

234 108.80 UAH з ПДВ
Номер: f5d8b17f2e82443e9f1ae2693e093643
Внутрішній номер закупівлі: 28888463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-004881-a   
Замовник: ЯРИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Кушмирук Ольга 380992012528 znz_yarunivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 234 108.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 12:50 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 12:50 - 18.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 15:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴234 108.80 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів