• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Торги не відбулися

137 080.00 UAH з ПДВ
Номер: 360fe8b3d1de4d33947bff0d1f97ca09
Внутрішній номер закупівлі: 28888408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-10-004823-a   
Замовник: ПОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Бородавко +380969350786 polyanashkola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 137 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2026 11:50 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2026 11:50 - 18.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 11:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 080.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Полянської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області