-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-004806-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d999a96f1f744efb300c11cfba16f5f
Внутрішній номер закупівлі:
28888389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-004806-a
Замовник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Росла Христина Петрівна +380952850176 khrosla@water.cn.ua https://water.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 11:51 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 11:51 - 20.04.2026 08:00
Аукціон:
з 21.04.2026 11:17
Період кваліфікації:
20.04.2026 08:00 - 22.04.2026 10:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Канцелярські товари