-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тріскинський ліцейСарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-003203-a
Торги не відбулися
1 106 652.80
UAH з ПДВ
Номер:
da94f9d464d0464fa4d282f791c147c3
Внутрішній номер закупівлі:
28886806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-003203-a
Замовник:
Тріскинський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33245728
-
Адреса:
34521, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Тріскині, ВУЛИЦЯ Шкільна, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бриж Валентина 380686247072 znz_triskino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 106 652.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 11:18 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 11:18 - 18.04.2026 11:00
Аукціон:
з 20.04.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 106 652.80 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Тріскинського ліцею Сарненської міської ради