-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування низькотемпературного плазмового стерилізатора ВМ-055L, виробництва BeyondMedi Co..Ltd код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-003074-a
Завершена
89 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
937e24e4d3df4414b76719e994b813d5
Внутрішній номер закупівлі:
28886661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-003074-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул.Іллєнка Юрія, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горячева Наталія 380962151466,380675963609 public@nrcrm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
89 040.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування низькотемпературного плазмового стерилізатора ВМ-055L, виробництва BeyondMedi Co..Ltd код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
09.04.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОВІДЕНС МЕДІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30305401
-
Контактна особа:
Слабченко Вікторія 380953303015 pm@providence.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, вул. Острозьких Князів , будинок 24, кв. 21
Ціна пропозиції
89 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2026 10:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
da6da318a23d4831812836bc5a17b16d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-10-003074-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ПРОВІДЕНС МЕДІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30305401
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, вул. Острозьких Князів , будинок 24, кв. 21
Номер договору:
09/04
Сума договору:
89 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
74 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з технічного обслуговування низькотемпературного плазмового стерилізатора ВМ-055L, виробництва BeyondMedi Co..Ltd код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання: 89 040.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний