-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Телекомунікаційне супутникове обладнання (термінал супутникового зв’язку «Starlink mini»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-002661-a
Завершена
5 460 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fbe5bde4d88e4fb5bc6cc8d8c1e8e098
Внутрішній номер закупівлі:
28886301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-002661-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 460 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 10:39 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 10:39 - 18.04.2026 00:00
Аукціон:
20.04.2026 13:19 - 20.04.2026 13:48
Період кваліфікації:
20.04.2026 13:48 - 23.04.2026 14:36
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 460 000.00 Телекомунікаційне супутникове обладнання (термінал супутникового зв’язку «Starlink mini»)