-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарнеського району Рівненської області та Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-001613-a
Торги не відбулися
443 900.80
UAH з ПДВ
Номер:
5fcbc891cfd24ae5adff132870bf0ed0
Внутрішній номер закупівлі:
28885224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-10-001613-a
Замовник:
ЛЮБИКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558731
-
Адреса:
34510, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, с. Любиковичі, вул. Центральна, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Супрунець +380995698521 tusicvalia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
443 900.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 09:58 - 15.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2026 09:58 - 18.04.2026 09:50
Аукціон:
з 20.04.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴443 900.80 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарнеського району Рівненської області та Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень)