-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивне та тренажерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-012693-a
Завершена
789 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2b4e9195730d4c4c9da0e7b9f96618e2
Внутрішній номер закупівлі:
28883344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-012693-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЗВИТОК ТЕРИТОРІЙ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24241808
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Степаненко +380672649697 annaprozorro@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
789 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 21:15 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 21:15 - 17.04.2026 00:00
Аукціон:
з 17.04.2026 12:57
Період кваліфікації:
17.04.2026 00:00 - 17.04.2026 14:42
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴789 000.00 Спортивне та тренажерне обладнання