-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір офісний А4
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-010672-a
Торги не відбулися
49 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
84a40ab7282042bbab53f7103b47a159
Внутрішній номер закупівлі:
28881331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-010672-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 16:04 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 16:04 - 17.04.2026 08:00
Аукціон:
з 20.04.2026 13:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 000.00 Папір офісний А4