• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги їдалень (аутсорсинг)

Завершена

740 453.55 UAH без ПДВ
Номер: b683c46ace0c4b67a89720a371282673
Внутрішній номер закупівлі: 28879245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-09-008584-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Віктор Губін +380678877875 kz_dgp_dor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 740 453.55 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (аутсорсинг)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.04.2026
Місце постачання 49127, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Гаванська, 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП"
Ціна пропозиції 740 453.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2026 14:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 93d344e5a14647c08d6df89ede948e81
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-09-008584-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП"
Номер договору: 18
Сума договору: 725 028.98 UAH з ПДВ
Сума договору: 725 028.98 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 09.04.2026 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 18.pdf
PDF
додаткова угода 1 (8).PDF
p7s
sign.p7s