• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з повірки ДПУ-0.5-2 ДК 021:2015: 50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Торги не відбулися

1 739.30 UAH з ПДВ
Номер: 1fb7a6f775b24bc0ab247d9a7dea7bbe
Внутрішній номер закупівлі: 28875791
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-09-005129-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 739.30 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.04.2026 12:00 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2026 12:00 - 17.04.2026 09:00
Аукціон: з 20.04.2026 12:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 739.30 Послуги з повірки ДПУ-0.5-2 ДК 021:2015: 50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів