-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання зарядних станцій
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-004646-a
Завершена
531 989.00
UAH без ПДВ
Номер:
72f74777330b475398baadfc6fdbd0c6
Внутрішній номер закупівлі:
28875309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-004646-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408846
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Огурцова +380459763090 ogurtsova161116@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
531 989.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання зарядних станцій
Кількість
11 штука
Період постачання
09.04.2026 - 20.04.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СОЛОМАХА ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3023706455
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бальзака Оноре де будинок 58 квартира 285
Ціна пропозиції
531 989.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2026 11:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9168044a5be44626b22a296401195651
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-09-004646-a-a1
Постачальник:
СОЛОМАХА ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3023706455
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бальзака Оноре де будинок 58 квартира 285
Номер договору:
130
Сума договору:
531 989.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.04.2026 11:40
Статус:
Підписаний