-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з друку поліграфічної продукції
Тендер Prozorro UA-2026-04-09-001665-a
Завершена
246 225.00
UAH без ПДВ
Номер:
22cbda4cda5141a7ac3d82be1bfd5e2a
Внутрішній номер закупівлі:
28872317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-09-001665-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна, Рівненська область, Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Болілий Сергій Олександрович 380363662624 Tsap@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
246 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.04.2026 10:00 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2026 10:00 - 17.04.2026 10:00
Аукціон:
20.04.2026 14:53 - 20.04.2026 15:16
Період кваліфікації:
20.04.2026 15:16 - 04.05.2026 10:18
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 225.00 Послуги з друку поліграфічної продукції