• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)

Торги не відбулися

282 240.00 UAH з ПДВ
Номер: 8f0db478df4c40a9bcbcc8519ead7272
Внутрішній номер закупівлі: 28871672
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-09-001017-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлик Галина ВІкторівна 380960602465 osvitakorolevo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 282 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.04.2026 09:36 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2026 09:36 - 17.04.2026 00:00
Аукціон: з 17.04.2026 13:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴282 240.00 ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)