-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з супроводження бухгалтерського програмного продукту «Система обліку даних про надходження коштів від приватизації»
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-012758-a
Завершена
46 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9b487becdaa4fcf961aeca57ce12c05
Внутрішній номер закупівлі:
28868250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-012758-a
Замовник:
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032945
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Генерала Алмазова, будинок 18/9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чаповська Наталія Вікторівна 0442003032 n.chapovska@spfu.gov.ua http://www.spfu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 16:22 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 16:22 - 16.04.2026 17:00
Аукціон:
з 17.04.2026 15:51
Період кваліфікації:
16.04.2026 17:00 - 16.04.2026 17:31
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 200.00 Послуги з супроводження бухгалтерського програмного продукту «Система обліку даних про надходження коштів від приватизації»