• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Компенсатори лінзові

Закупівля проводиться шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 № 471). Відповідно до пункту 35 Особливостей відкриті торги проводяться із застосуванням електронного аукціону. Мова тендерної пропозиції: українська

Завершена

263 850.00 UAH без ПДВ
Номер: b3149e0efc35459e8a62192bddc33336
Внутрішній номер закупівлі: 28867417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-08-011927-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Херсонська теплоелектроцентраль"
Контактна особа: Гордієнко Олена Василівна 380957454645 olenahordiienko2023tec@gmail.com http://www.tec.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 263 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.04.2026 15:55 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2026 15:55 - 16.04.2026 23:00
Аукціон: 17.04.2026 12:39 - 17.04.2026 13:02
Період кваліфікації: 17.04.2026 13:02 - 21.04.2026 15:25
Період завантаження договору: 27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴263 850.00 Компенсатори лінзові