-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба шахтна гнучка вентиляційна
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-011905-a
137 ВО
Завершена
1 413 270.00
UAH з ПДВ
Номер:
e143b15ccde4449981f0712e5859272e
Внутрішній номер закупівлі:
28867369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-011905-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Анатоліївна Лучко 380503847607 k.luchko@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 413 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 15:55 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 15:55 - 16.04.2026 08:10
Аукціон:
з 17.04.2026 15:41
Період кваліфікації:
16.04.2026 08:10 - 17.04.2026 11:28
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 413 270.00 Труба шахтна гнучка вентиляційна