-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вогнезахисні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-009166-a
Завершена
723 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
d31da45bb32647348d941c3771587056
Внутрішній номер закупівлі:
28864662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-009166-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чугай Лариса Петрівна 0363662826 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
723 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 14:37 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 14:37 - 16.04.2026 16:00
Аукціон:
з 17.04.2026 13:37
Період кваліфікації:
16.04.2026 16:00 - 24.04.2026 13:08
Період завантаження договору:
30.04.2026 00:00 - 10.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴723 250.00 Вогнезахисні матеріали